Hizmetçiler Dizisi Aslı Coşkun kimdir? Hazal Benli

Hizmetçiler kadrosunda yer alan Aslı Coşkun karakteri merak ediliyor. Aslı Coşkun hakkında, Hizmetçiler dizisi karakterleri arasında yer almasının ardından merak ediliyor. Hazal Benli Kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Aslı Coşkun kimdir? Hazal Benli
Hizmetçiler Dizisi Aslı Coşkun kimdir? Hazal Benli

Hizmetçiler kadrosunda yer alan Aslı Coşkun karakteri merak ediliyor. Aslı Coşkun hakkında, Hizmetçiler dizisi karakterleri arasında yer almasının ardından merak ediliyor. Dizide yer alan Aslı Coşkun karakterine hayat veren Hazal Benli ile ilgili merak edilenlere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Aslı Coşkun Kimdir?

“Bir kanalım var “Mother of Life” adını duymuşsunuzdur. Bilirsiniz YouTube’da… En baştan söyleyeyim. Ben asla parayla takipçi almam. Asla parayla videolarım için “like” yaptırmam.  Bir milyondan fazla takipçim var. Herkes bir şeyler söylüyor. Yok çocuğumu bunun için kullanıyormuşum, yok onun üzerinden para kazanıyormuşum… Pardon da kocamın kazandığı sadece evin masraflarına yettiği için bunu yapıyor olabilir miyim?

Adı Soyadı: Hazal Benli
Yaşı: 27 (10.06.1993)
Boyu: 1.72 m
Kilosu: 56 kg
Burcu: İkizler
Göz Rengi: Kahverengi
Eğitim: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü
Sevgilisi: Yok
Doğum Yeri: İstanbul


Biyografisi

Hazal Benli, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Hazal Benli daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Haluk Bilginer, Emre Kınay, Ushan Çakır ve Zeynep Çamcı’nın paylaştığı Kara Yazı dizisinin kadrosunda yer almış ve İrem karakterini canlandırmış olan ünlü oyuncu Hizmetçiler Dizisinde Aslı karakterini canlandıracaktır.
 

Aslı Coşkun karakteri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.