Hizmetçiler Dizisi Belkıs Sipahioğlu kimdir? Servet Pandur

Hizmetçiler kadrosunda yer alan Belkıs Sipahioğlu karakteri merak ediliyor. Belkıs Sipahioğlu hakkında, Hizmetçiler dizisi karakterleri arasında yer almasının ardından merak ediliyor. Servet Pandur Kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Belkıs Sipahioğlu kimdir? Servet Pandur

Kanal D Dizisi - Hizmetçiler kadrosunda yer alan Belkıs Sipahioğlu karakteri merak ediliyor. Belkıs Sipahioğlu hakkında, Hizmetçiler dizisi karakterleri arasında yer almasının ardından merak ediliyor. Dizide yer alan Belkıs Sipahioğlu karakterine hayat veren Servet Pandur ile ilgili merak edilenlere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Belkıs Sipahioğlu Kimdir?

“Armağan benim kıymetlim. Üvey oğlum olması bunu değiştiremez! Onun için her şeyin en iyisini istiyorum. Her anne evladı için bunu ister. Haksız mıyım? Çiçek’i ondan uzaklaştırmak istememin sebebi de bu zaten. Gençler, tecrübesizler. Her şeyi hayallerindeki gibi çok güzel olacak sanırlar. Ama gerçek öyle değil”

Adı Soyadı: Servet Pandur
Yaşı: 50 (27.03.1970)
Boyu:1.60 m
Kilosu: 57 kg
Burcu: Koç
Göz Rengi: Ela
Eğitim: Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
Doğum Yeri: İzmir

Biyografisi

Servet Pandur, 1970 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1999 yılında rol aldığı Çarli dizisi ile yaşamış; İçimdeki Fırtına, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kod Adı Kaos gibi önemli projelerde yer almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan; başrolü Deniz Bolışık, Melis Tüzüngüç, Ümit Kantarcılar, Ahmet Varlı ve Fatih Al’ın paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisinin kadrosunda yer almakta ve Azime karakterini canlandırmış olan ünlü oyuncu Hizmetçiler Dizisinde Belkıs Sipahioğlu karakterini canlandıracaktır.

Belkıs Sipahioğlu karakteri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.