İvana Sert Kimdir? İvana Sert Makyajı Nasıl Yapılır?

İvana Sert’in müthiş makyaj tüyolarına ve İvana Sert’in kim olduğuna kısaca bakalım.

Ivana Sert 25 Ekim 1979 senesinde Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda dizayncılığı yapan Ivana Sert bunun yanı sıra eski manken ve stilisttir.

2002 senesinde Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 senesinde ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 senesinde bu evlilikten Kayon Ateş isminde bir oğulları olmuştur.

Çiftin Ayrılışları

Çift, 2013 senesinde 2 sene süren dava sonucunda boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın dostuyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır lakin, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya eklenir ve ardından ise ülkemizde tertiplenen Miss Globe’a çağrı edilir.

Türkiye’ye geldikten sonra bir ton şanssızlık yaşamasına karşın, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hem de burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

İvana Sert moda ikonu, modaya yön veren kadın makyaj sırlarını açıkladı. İvana Sert makyajı nasıl yapılır işte karşınızda iyi seyirler.