Koltuk Altı Kararması Nedir? Ne İyi Gelir?

Bayanlar artık dış görünüşlerine fazlasıyla önem vermeye başladı. Fakat dış görünüşe gölge düşürmeye neden olacak konuların başında ise bayanları rahatsız eden koltuk altı kararmaları olduğunu söylememiz mümkündür. Tüm bunlarla başa çıkabilmeniz de artık sizin için hiç zor olmayacak.

Koltuk Altı Kararması Nedir? Ne İyi Gelir?
Koltuk Altı Kararması Nedir? Ne İyi Gelir?

Çünkü başvuracağınız bir takım doğal çözüm yöntemleri aracılığı ile koltuk altınız da meydana gelen kararmaların önüne çok kolay şekilde geçebilmeniz de mümkün hale dönüşecek diyebiliriz. Hal böyle olunca da doğal olarak kadınların akıllarında yer edinen sorulardan birisi de  koltuk altı kararmalarına ne iyi geliyor olduğunu söylemek mümkündür. Kararan koltuk altları özellikle bayanları yaz aylarında çok fazla rahatsız etmeye neden oluyor diyebiliriz. Koltuk altı kararmalarına son derece iyi gelecek 5 çözümü sunduğumuz da şu şekilde belirtmemiz mümkündür. Genelde sir, jilet gibi benzeri ürünlerin kullanımları ister istemez koltuk altlarında kararmaların oluşmasına zemin hazırlıyor. Lekeleri gidermek ve cilt renginizi de bundan böyle daha açık görüntüye dönüştürebilmeniz adına gerek tıbbi gerekse de bitkisel çözüm yöntemlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Koltuk Altı Kararmaları İçin Çözümler

Koltuk Altı Kararmaları İçin Çözümler

Koltuk altlarınızı tedirgin bir şekilde sürekli olarak kontrol etmekten sıkıldıysanız sizlere daha iyi çözümler sunuyoruz. Yapacağınız doğal maskelerle de koltuk altlarında kötü görünümlere sebebiyet veren kararmaların önüne geçebilmeniz de son derece kolay olmaya başlayacak diyebiliriz. Koltuk altı kararmalarına zerdaçal kürünün son derece iyi geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle sitemizi takip eden genç annelerimiz varsa da yaza yapacakları bu tür tedavi yolları aracılığı ile bomba gibi girme şansına da sahip olacaklar diyebiliriz. Hazırlayacağınız zerdeçal maskesini hafta da en az 2 defa olmak üzere hazırlamanız gerekmektedir. Tarifinin ise son derece kolay olduğunu ve hemen herkesin de evde çok rahat şekilde yapabileceğini belirtebiliriz. Malzemelerimiz için ise 1 tatlı kaşığı kadar zerdeçal, yarım limon suyu, 1 yemek kaşığı kadar süt, 1 çay kaşığı da toz şeker gereklidir. Tüm bunları birbirine güzel şekilde karıştırdıktan sonra ise hemen bekleme yapmadan koltuk altınıza da sürmeye başlayabilirsiniz.  Sürmüş olduğunuz zerdaçal bitkisini koltuk altınız da ise yaklaşık olarak 10 dakika kadar bekletmenizin hemen ardından ılık su aracılığı ile yıkamanız gerekiyor. Gece uyumadan önce cilt bakım maskesini yapmanız koltuk altı bölgenizin de en iyi şekilde dinlenmesine yardımcı olacaktır. Uygulayacağınız bu tür yöntem sayesinde ise yalnızca koltuk altlarında değil aynı zamanda da genital bölge de meydana gelen kararmalarında önüne geçebilmeniz son derece kolay olacaktır diyebiliriz. O halde hemen sizlerde bekleme yapmadan da bir an önce tüm bu uygulamalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Koltuk altı kararma neden oluyor diye soruyorsanız bunun nedenlerinden birisi olarak ise  bu sorunun geldiğini söyleyebiliriz. Kararmaların ana nedenlerinden biri olarak ise daha çok kullanılan sir, makine ve ağda gibi ürünlerden kaynaklı bir durum olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yapılan bu yollar hem koltuk altı bölgesinde  hem de genital bölge de kadınları fazlasıyla rahatsız etmeye neden olacak sorunları da beraberinde ortaya çıkarıyor diyebiliriz. Fakat doğamız da yer alan bitkisel karışımlar ışığında artık son derece kolay şekilde istenmeyen sorunların üstesinden gelinerek tedavi edilebilmektedir.

Her bayan artık görüşlerini son derece etkili hale dönüştürmeye çalışır. Bunun için sizlerde koltuk altı kararma sorunlarınız için evde bu tür maskeler hazırlamakla işe başlayabilirsiniz. Böylelikle koltuk altı kararmalarınızın günden güne daha fazla azalmaya başlamış olduğunu da görmeye başlayacaksınız diyebiliriz.

Ayrıca bir üyemizin deneyimlerinizi sizler için olduğu gibi aktarıyoruz:

Merhaba hanımlar. Sizinle bir süredir uyguladığım ve sonuç aldığım koltuk altı kararması çözümünü paylaşmak istiyorum. Daha önce bunun için internette çok araştırma yapmıştım ama hamamotu vs hiçbirinin faydasını görmedim. öncelikle şunu söyleyeyim ben koltukaltımı jiletle aldım yaklaşık 1.5 2 sene boyunca. arada da ağda yapıyordum ve gerçekten çok kötü durumdaydım. kolsuz hiçbir şey giyemiyordum. internette araştırma yaparken karbonat ve limonu hep görüp işe yaramadığını düşünüp pas geçiyordum ama işe yarıyormuş ! ???? 

şunu kesinlikle belirtmeliyim. eğer koltukaltı kararmasından vazgeçmek istiyorsanız jileti ve ağdayı bırakın ! 

Ben karbonat ve limonu okur okumaz denemek istediğim için marketten aldım. şu kullandığımız kabartma tozları paketi gibi, yeşil. onu aldım 1 paketini bir kaseye boşaltıp üstüne de lapa olacak kadar limonsuyu döktüm. her gece yatmadan önce koltukaltıma sürüp 1 dakika ovaladım. bazen ovaladıktan sonra koltukaltımda bıraktım 10 dakika sonra yıkadım. bazen 5 dk sonra ”Ovalayarak” yıkadım. 1 haftanın sonunda kesin bir şekilde yavaş yavaş sonuç alıyorsunuz. Koltuk altınızı jiletle almayın. Ben makineyle almaya başladım. başlarda çok acıtıyor ama alışıyorsunuz. epilatörünüz suda çalışmıyorsa banyodan önce alın ve o gün kesinlikle kolsuz giymeyin. kısa kollu giyin ki terlediğinizde bakterilerin çoğu tişörtünüze geçsin, ertesi günü giyersiniz kolsuzunuzu ???? eve gelir gelmez duş alamayacaksanız ıslak mendille silin öyle yatın. her banyoda koltuk altınıza kese yapın. düzenli yapıldığında batıklardan da kurtuluyorsunuz. kesinlikle ve kesinlikle deodorant ya da parfümleri koltuk altınıza sıkmayın. roll on kullanmayın. 1 hafta içinde renginin açıldığını fark edeceksiniz. emin olun ben de eskiden giyemiyordum ki baya koyu bir esmerim ama üşenmedim yaptım. her gün yapamasanız bile en azından 2 3 günde bir yapabildikçe duştan önce yapın. İşe yaradığını göreceksiniz ????