Ne Nedir ?

Giyim sektöründe regular fit kalıp nedir? Regular fit gömlek ne demektir?

Modern moda dünyası, zaman geçtikçe modanın yarattığı kalıpları kırarak giyim dünyasına yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Kullanıcılarımız için çok sorulan ve aynı şekilde oldukça sık aranan Regular fit kalıp ne demek? Giyim sektöründe regular fit ne anlama geliyor sorularının yanıtlarını sizler için bir araya getirdik.

Giyim sektöründe regular fit kalıp nedir? Regular fit gömlek ne demektir?
Giyim sektöründe regular fit kalıp nedir? Regular fit gömlek ne demektir?

İnsanlar en beğendikleri, karakterlerini en iyi şekilde yansıtan ve üzerlerinde en iyi duracak kıyafet ya da aksesuarları seçmek isterler. Elbette bu seçimlerde kişinin bedeni, kilosu, giyim tarzı ve zevkleri gibi kriterler ön plana çıkıyor.

Regular Fit Kalıp Ne Demek?

Son zamanlarda e-ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte hızlı tempolu bir dünyada yaşıyoruz. Bu da alışverişin hayatımızın temel bir parçası haline geldiği anlamına geliyor. Vücut ölçülerine uygun bedeni bulmanız bir sorun olabilse de online giyim mağazaları bu soruna kesinlikle bir çözümdür. Yinede beden bilgileri ile ilgili bilgili olmanız gerekmektedir. Skinny, Slim Fit, Oversize ve Regular Fit olmak üzere 4 çeşit beden kalıbı bulunmaktadır.

Regular Fit günümüzde en yaygın kullanılan beden kalıbıdır. Bunun nedeni oversize kadar geniş olmaması ve slim fit kadar dar olmamasıdır. Yani aranılan şıklığı ve rahatlığı bir arada sağlar.

Giyim Sektöründe Regular Fit Ne Anlama Gelir?

Giysi beden kalıbınız söz konusu olduğunda, anlamanız gereken en önemli kavram regular fit kalıptır. Regular fit, sıradan, standart giysi kesimi anlamına gelen bir terimdir. Regular fit ve slim fit arasındaki en önemli fark, rahat hareket edebilmeniz için giyside biraz daha bol kesim olmasıdır.

Bunlar İlginizi Çekebilir !