Teknoloji

Kmode_exception_not_handled Hatası

kmode_exception_not_handled hatası
kmode_exception_not_handled hatası

kmode_exception_not_handled hatası Windows kullanıcıları için yaygın bir sorundur. Windows 10 ve 8’de –kmode_exception_not_handled hatası, özellikle sanal makine kullanırken yaygındır. Windows 10’u sanal bir makineye yüklerken bu hatayı alıyorsanız endişelenmeyin! Bu hata ile ilgili bütün detaylar yazımızda…

Kmode_exception_not_handled hatası neden oluşur?

kmode_exception_not_handled hatası için birçok farklı çözüm bulunmaktadır.

  • Sanal makineye Windows 10 yüklerken -kmode_exception_not_handled hatası ve benzerleri olabilir.
  • Windows 8.1 ve 10 kullanıcıları KMODE EXCEPTION NOT HANDLED HATASI VE ÇÖZÜMÜ üzerinde dili değiştiremez

Bu hatayı aşağıdaki adımları izleyerek düzeltmek kolaydır.

Kmode_exception_not_handled hatası nasıl çözülür?

kmode_exception_not_handled hatası, rootkit trojan virüsleri de dahil olmak üzere birçok farklı nedenden kaynaklanabilen bir durdurma kodudur. Bu hata oluştuğunda, genellikle Windows’un bilgisayarınızın içindeki ağ kartıyla ilişkili sürücülerden veya dosyalardan birinde bir sorun tespit ettiği anlamına gelir. Bu hatalar genellikle ağ kartları ve benzer aygıtlarla ilgilidir; ancak grafik kartları gibi diğer donanımlarda da ortaya çıkabilir. Sürücülerinizi kontrol edin.

Genel olarak, bu hatalar doğası gereği belirli değildir ve hangi işletim sisteminin (OS) çalıştığından bağımsız olarak herhangi bir bilgisayarda ortaya çıkabilir. Bununla birlikte, Windows 7 veya 8 çalıştırılırken daha yaygın olma eğilimindedirler, çünkü Windows’un eski sürümleri bunlara karşı çok fazla koruma içermiyordu, çünkü yeni işletim sistemleri, rootkit veya truva atı gibi kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını sisteminizin temel işlemlerine (Çekirdek Modu Sürücüleri gibi) çok derinlemesine girmeden önce tespit etmek için özel olarak tasarlanmış antivirüs yazılım programları gibi gelişmiş güvenlik önlemleri içeriyordu. Bilgisayarınızı güvenilir bir antivirüs programı ile tarayın.

Çözümleri denerken 

  • Çözümleri sırayla deneyin. Bir çözüm işe yaramazsa, diğerini deneyin.
  • Çözümlerin hiçbiri işe yaramazsa, lütfen bilgisayar üreticinize veya profesyonel bir bilgisayar teknisyenine başvurun.
  • Çözümlerden birkaçı güvenli modda önyükleme yapmanızı gerektirebilir. Bunu yapmak için bilgisayarınızı kapatın, sonra tekrar açın ve bilgisayarınız açılırken F8 tuşuna basın. “Güvenli mod “u seçin ve Windows’u ağ etkinleştirilmiş olarak güvenli modda başlatmak için enter tuşuna basın, böylece Microsoft’un web sitesinden yamaları indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

kmode_exception_not_handled hatasını düzeltmek için sizin için çözümleri derledik ve bunlardan en az biri sizin için işe yarayacak birkaç tane var. Bunların hiçbiri işe yaramazsa, bilgisayarınızdaki bir virüs veya casus yazılım gibi soruna neden olan başka bir şey olabilir

İlgili Yazılar :

Bunlar İlginizi Çekebilir !