Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Sadebilgi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Sadebilgi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Sadebilgi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Gizlilik Politikası

Bilgilerin yasalarca ifşa edilmesi gereken veya izin verilen durumlar dışında (örneğin devlet kurumları ve kanun uygulayıcı kurumlar) bilgilerinizi gizli tutacağız. Genel olarak bilgilerinizi sadece Sadebilgi.com içerisinde kullanacağız. Ancak, bazen sadebilgi.com bilgilerinizi işlemek için üçüncü tarafları kullanır. Sadebilgi.com bu üçüncü tarafların talimatlarına kesinlikle uymalarını talep eder ve sadebilgi.com, kişisel bilgilerinizi bu şekilde kullanmalarını açıkça kabul etmediğiniz sürece kişisel bilgilerinizi kendi iş amaçları için kullanmamalarını ister. Sadebilgi.com ile etkileşime girdiğinizde, bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alırız. Örneğin, bize yazarsanız veya bir bültene kaydolursanız, bize kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişim kurabileceğimizi ve sadebilji hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. com ve hizmetleri. Sadebilgi.com çevrimiçi hizmetlerini kullandığınızda, çerezleri kullanırız ve IP adresleri toplarız. Gizlilik Politikamızın Sadebilgi.com çerezleri bölümünde bunun hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.