Finans

Finansbank Kredi Borcu Nasıl Ertelenir?

Finansbank kredi kartı ödememi nasıl erteleyebilirim? Finansbank kredi kartı erteleme koşulları nelerdir? Finansbank kredi taksitleri nasıl ertelenir? Sorularınızın cevapları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Finansbank Kredi Borcu Nasıl Ertelenir
Finansbank Kredi Borcu Nasıl Ertelenir

Finansbank kredi ödemelerinizi nasıl erteleyebileceğinizi sizin için araştırdık.

Birçok banka zor zamanlarda müşterilerinin yanında olmak için kredi borçlarını erteleyebilmektedir. Borcun Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında yeniden yapılandırılması veya ertelenmesi, borcun ödenmemesinden daha iyi bir çözümdür.

Finansbank Kredi Erteleme Şartları

Finansbank banka kredisi erteleme şartları nelerdir diye incelediğimizde bankanın kredi verme programı konusunda cömert davrandığını görebiliyoruz. Bankaya başvuran herkes, ödeme sorunu öngörülmesi ya da halihazırda yaşanması durumunda anapara, faiz ve taksit ödemelerini 3 ay süreyle erteleyebiliyor.

Finansal sorunları olan bir banka müşterisiyseniz, borçlarınızı 6 aydan 1 yıla kadar ödemesiz bir süre ile yeniden yapılandırabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Taksit Erteleme Nasıl Yapılır?

Finansbank, kredi taksit ödemelerinizi ertelemenize yardımcı olacak çeşitli araçlara sahiptir.

Türkiye’de veya yurtdışında bulunan bireyler bankanın 0 850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayarak Finansbank kredi borcu erteleme talebinizi müşteri hizmetleri yetkilisine iletebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Ödeme Erteleme

Finansbank kredilerinizin yanı sıra kredi kartı ödemelerinizi de erteliyor. Kredi kartı ertelemeleriniz için ya da diğer programlara uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bankanın 0 850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 

Bunlar İlginizi Çekebilir !